Створили перший у світі касетний плеєр з Bluetooth

Цікаво, що сьогодні діти та підлітки вже не знають, що таке аудіокасета

Цього року виповнилося 40 років першому в історії касетному плеєру Sony Walkman, який багато хто вважає родоначальником портативної музики. У нього і сьогодні є багато фанатів, навіть попри те, що девайс не пропонує жодних сучасних технологій. У компанії NINM Lab вирішили це виправити і підготували до випуску, як вони кажуть, перший у світі касетний плеєр з Bluetooth.

Introducing IT’S OK – The World’s First Bluetooth 5.0 Cassette Player from NINM Lab on Vimeo.

Новинка під назвою IT’S OK є звичайним кишеньковим касетним програвачем з додаванням Bluetooth 5.0. При цьому аудіороз’єм 3,5 мм також присутній. Завдяки бездротовому зв’язку девайс дозволяє передавати музику на Bluetooth-колонки або навушники.

В іншому плеєр нічим не відрізняється від звичного кишенькового касетного програвача. Є кнопки швидкого перемотування, пошук треку, запис звуку.

Як і багато інших гаджетів, які експлуатують почуття ностальгії, IT’S OK не буде дешевим. Учасники кампанії на Kickstarter можуть купити його за $63, тоді як іншим доведеться платити $90. При цьому в комплекті не буде ані касет, ані бездротових навушників.

Популярність програвачів Sony Walkman була такою, що у 80-х назва стала загальним ім’ям для цієї категорії девайсів. Деякі експерти пояснюють успіх тим, що цей портативний гаджет вперше в історії дозволив споживачам брати із собою улюблені музичні композиції. Сам Sony Walkman не був першим портативним музичним плеєром на ринку, однак він був доступним за ціною і не таким громіздким, як конкуренти. Лише на початку 2000-х лідером портативної музики стала Apple з її лінійкою iPod.

Цікаво, що сьогодні діти та підлітки вже не знають, що таке аудіокасета. Подивіться лише на їхню реакцію на цей артефакт минулої епохи. На відео дітей попрохали показати як слухають аудіокасету, і запитали, куди вставляти навушники:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я