Apple відмовляється від «метелика» та повертається до «ножиць»

Нинішнє покоління «метелика», яке використовується в MacBook Pro 2019, є вже третьою спробою виробника зробити цей тип клавіатури надійним

У 2015 році Apple вдалося зробити ненадійним компонент комп’ютерів, про який раніше навіть неможливо було подумати, що він може раптово зламатися. Того року компанія перейшла на новий механізм клавіатури під назвою «метелик». Користувачі майже відразу почали скаржитися на раптові відмови, фантомні спрацювання та інші збої такої клавіатури. Юзери у 2018 році прохали Apple позбутися цього механізму, але фірма їх ігнорувала та випускала новий покращений варіант «метелика», який також мав низьку надійність. Але, кажуть аналітики, компанія вирішила все-таки відмовитися від «метелика» і повернутися до попереднього надійного механізму «ножиці».

Як пише аналітик Мін-Чі Куо, Apple розробила нову конструкцію клавіатури на основі перевіреного часом механізму «ножиці». Новими клавіатурами почнуть оснащувати MacBook Air 2019 року. MacBook Pro отримає нову клавіатуру тільки у 2020 році.

Оновлена клавіатура буде також новою розробкою, а не просто поверненням до пластикового механізму «ножиці». Інженери використають скловолокно для підвищення надійності механізму.

Нинішнє покоління «метелика», яке використовується в MacBook Pro 2019, є вже третьою спробою виробника зробити цей тип клавіатури надійним. Для цього компанія не лише змінила конструкцію, а й використала нові матеріали. Однак клавіші продовжують раптово відмовляти без видимих причин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я