Світовий ринок кнопкових телефонів суттєво впав, ринок смартфонів теж обвалився

Перший квартал 2020-го став найгіршим також для смартфонів

Попит на кнопкові стільникові телефони в глобальному масштабі в першому кварталі 2020 року зменшився на 12% проти цього ж періоду рік тому. Такі дані наводить аналітична компанія Counterpoint Technology Market Research.

За тримісячний період у всьому світі було відвантажено 83,5 млн мобільних телефонів. Роком раніше поставки дорівнювали приблизно 95,0 млн штук, а в четвертому кварталі 2019 року було реалізовано 105,5 млн пристроїв.

Лідером глобального ринку є Transsion Group, яка володіє такими брендами, як iTel Mobile, Tecno Mobile, Infinix Mobile. На частку Transsion Group за підсумками минулого кварталу довелося більше 30% відвантажених кнопкових телефонів.

На другому місці знаходиться HMD Global, що випускає апарати під маркою Nokia. Ця компанія утримує приблизно 15% глобального ринку і лідирує в Європі з часткою в 19%.

У Північній Америці лідером є компанія Alcatel, що утримує 68% сегмента кнопкових апаратів.

Перший квартал 2020-го став найгіршим також для смартфонів. Експерти Strategy Analytics кажуть, що це найбільше падіння за всю історію смартфонів. За цей період у світі було продано 275 млн одиниць смартфонів, що на 17% менше відповідного періоду минулого року (330,4 млн одиниць).

Лідером залишився Samsung з часткою в 21% ринку і 58,3 млн проданих за квартал смартфонів. Це на 19% менше торішнього результату і це найгірший показник за останні вісім років. На другому місці залишилася компанія Huawei з 18% ринку, яка продала 48,5 млн одиниць, що на 18% менше, ніж було продано за перший квартал 2019-го.

В Apple третє місце з 14% частки на ринку, причому компанія трохи збільшила свою частку, яка у 2019 році складала 13%. Але в штучному вираженні її продажі впали – компанія продала 43,1 млн смартфонів, що на 9% менше показників 2019 року.

Четверту позицію рейтингу Strategy Analytics займає Xiaomi. Її показники не змінилися, і вона продала 27,5 млн смартфонів – як і торік. Частка на ринку збільшилася з 8% до 10%. П’яту позицію займає Oppo з 8% ринку, продажі впали на 11%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я