Неділя, 3 Березня, 2024

Vodafone запустив 4G у Костянтинівці, Кам’янському та населених пунктах півдня й заходу України

Vodafone розширив 4G-мережу в діапазоні 1,8 ГГц. Покриття 4G  з’явилося в Костянтинівці Донецької області та Кам’янському Дніпропетровської області, а також у населених пунктах на півдні України і в західних областях:

  • Херсонська область: Каховка та Нова Каховка;
  • Миколаївська область: Березанка, Харчатовка, Михайлівка, Галицинове, Інгулка, Шевченкове;
  • Івано-Франківська область: Тисмениця, Крихівці, Загвіздя, Пійло;
  • Чернівецька область: Великий Кучурів, Тарасівці.

На сьогоднішній день вже 15 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління охоплює Київську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Одеську, Львівську, Волинську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Миколаївську, Полтавську, Сумську, Кіровоградську, Херсонську, Чернігівську, Закарпатську, Луганську та Донецьку області. Оператор продовжує активне будівництво.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися