Неділя, 14 Квітня, 2024

Telegram чекає засилля реклами та платних функцій: месенджер будуть монетизувати

Власник популярного месенджера Telegram Павло Дуров оголосив, що настав час заробляти на цьому додатку. У своєму офіційному телеграм-каналі він повідомив, що це станеться протягом наступного року. Комунікаційний сервіс почнуть монетизувати, і для цього компанія створить власну рекламну платформу.

Дуров зазначив, що кількість користувачів месенджера наближається до 500 мільйонів чоловік. Він не збирається продавати Telegram, а для додаткового заробітку у компанії прийняли рішення впровадити платні функції для бізнес-команд і користувачів, яким необхідні розширені комунікаційні можливості.

Нині розміщенням реклами у Telegram займаються сторонні партнерські мережі, які працюють з власниками телеграм-каналів. Дуров зазначає, що такі рекламні оголошення виглядають нав’язливо. Також в Telegram будуть додані платні стікери з розширеними можливостями.

Заохотити власників телеграм-каналів використовувати рекламну платформу Telegram має пропозиція безкоштовного трафіку. Ті публічні канали, які будуть монетизуватися через рекламну платформу Telegram, отримають безкоштовний трафік пропорційно їхньому охопленню.

Дуров запевняє, що попри запровадження вбудованої реклами, всі сервіси Telegram, пов’язані з обміном повідомленнями (чати), залишаться вільними від реклами.

В кінці жовтня розробники Telegram впровадили офіційну функцію перегляду детальної статистики телеграм-каналів. Подібне рішення розраховане на тих, хто займається розвитком своїх каналів у месенджері та співпрацює з рекламодавцями.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися