Tesla відключитиме крісла тим, хто ними зловживає

Інженери Tesla запроваджують лічильник "зловживання сидіннями". Ця нова функція буде попереджати користувачів, якщо вони внесуть занадто багато змін за короткий проміжок часу

Тесла працює над новою функцією для своїх популярних електромобілів, яка блокує користувачів від управління сидіннями. З майбутнім апдейтом юзери втрачатимуть можливість змінювати регулювання сидінь, якщо вони роблять це часто.

Про нову функцію провідомив дослідника @greentheonly. Нова функція від американського виробника електромобілів впроваджується для запобігання надмірного зловживання засобами управління кріслами в авто. Нещодавно компанія почала встановлювати нові двигуни на деякі з своїх електромобілів серії Model 3 і Model Y, які не виробляються китайською компанією Yangfeng та не є її власним виробництвом. Ці нові двигуни виробляються компанією Brose.

Підписуйтесь на наш Telegram

Інженери Tesla запроваджують лічильник “зловживання сидіннями”. Ця нова функція буде попереджати користувачів, якщо вони внесуть занадто багато змін за короткий проміжок часу. Система повністю відключить управління сидіннями, якщо користувач не візьме до відома ці попередження.

Перше попередження автомобіля показує повідомлення “Виявлено надмірне використання двигуна направляючої сидіння”, яке відображається через 90 секунд використання за період у 5 хвилин.