П’ятниця, 14 Червня, 2024

Техпідтримка Dell і HP відмовляє від установлення Windows 10

Фахівці техпідтримки HP і Dell відмовляють своїх клієнтів від установлення Windows 10 і пропонують «відкотитися» на попередню версію. Про це стало відомо журналістам ресурсу Laptop, які щорічно проводять приховане тестування служби підтримки. У рамках свого дослідження вони спілкуються з фахівцями по ноутбуках за допомогою дзвінків, через соціальні мережі та інтернет-сторінки.

Багато фахівців відмовляли журналістів від переходу на Windows 10, а деякі навіть допомагали по телефону відкотитися до версії Windows 8.1. Співробітники техпідтримки пояснювали це тим, що в новій версії Windows усе ще досить багато багів, а головне завдання цієї служби – повернути комп’ютеру працездатність, навіть якщо для цього знадобиться встановити на нього софт попереднього покоління.

Самі журналісти Laptop також припускають, що фахівці техпідтримки могли зіткнутися з великою кількістю дзвінків від користувачів, які не змогли розібратися в інтерфейсі Windows 10. Тому простіше взагалі відрадити юзерів від оновлення.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися