П’ятниця, 12 Липня, 2024

Топовий університет взяв ChatGPT викладачем: вчительська кар’єра штучного інтелекту стартує восени

Студентів одного з найелітніших університетів чекає сюрприз цієї осені, коли вони дізнаються, що їхній провідний курс комп’ютерної науки викладається за допомогою чат-бота зі штучним інтелектом. Професор Девід Малан, куратор курсу, визначає як еволюцію.

Гарвардський університет оприлюднив плани включити чат-ботів штучного інтелекту для викладання курсу, занурюючись глибше в незвідану територію штучного інтелекту – територію, яка експоненціально виросла та змінила хід технологій за останні кілька місяців.

Хоча ця ідея виглядає новою та захоплюючою, Мартін Ренд, співзасновник і генеральний директор PactumAI, попередив, що потрібно бути обережними щодо небезпек. Ренд сказав, що, незважаючи на потенційні недоліки, ця розробка має позитивний бік і може допомогти «створити зростання» та заохотити подальші інновації та освіту.

«Я б сказав, що небезпека полягає в тому, що ми повинні враховувати, що це статистичні моделі. Вони дадуть найбільш ймовірні відповіді, і висока ймовірність також може означати посередність. Тому професори повинні бути присутніми, щоб забезпечити винятковість, і я вважаю, що Гарвард вибрав правильний підхід, надавши це лише вступним курсам», — сказав він.

Гарвард запровадить викладання штучним інтелектом у провідний курс з комп’ютерних наук в цьому осінньому семестрі. Як повідомляє газета The Harvard Crimson, професор Малан сказав, що курс початкового рівня кодування, який використовуватиме бота, історично мав на меті представити нове програмне забезпечення в своїй навчальній програмі, а бот CS50 [Computer Science 50] є іншим способом зробити це.

Бот штучного інтелекту допоможе учням знайти помилки в кодуванні, відповість на запитання, запропонує відгук і допоможе учням дізнатися більше про процес кодування іншими способами.

Далі Малан пояснив, що, хоча бот матиме можливість відповідати на запитання, його відповіді можуть переглядати співробітники.

Він також пояснив, що мета бота полягає в тому, щоб допомогти студентам у процесі навчання, замість того, щоб прямо відповідати на запитання.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися