Вівторок, 23 Липня, 2024

Toyota створює додаток, який стане ключем від автомобілів

Сьогодні стає популярним новий тип прокату автівок – кар-шерінг. Адже за умови достатньо розвиненої мережі орендних пунктів такі машини виявляються зручнішими за громадський транспорт чи таксі. Єдина проблема – доступ в автомобіль з кар-шерінгу, адже ключі від нього можна загубити. Toyota намагається вирішити цю проблему додатком для смартфона.

Компанія розробляє систему, яка позбавить необхідності мати фізичний ключ. Спеціальний модуль Smart Key Box інсталюється всередині автівки та взаємодіє зі смартфонами користувачів. При цьому, за словами розробників, робити якісь модифікації самого авто не потрібно.

290_toyotasmartkeybox
Smart Key Box

Модуль Smart Key Box дозволяє клієнтам кар-шерінгу відкривати та блокувати двері, а також заводити двигун зі смартфона. Для авторизації використовуються спеціальні коди, які надсилаються через Bluetooth Low Energy (BLE).

Тестові випробування Smart Key Box розпочнуться у Сан-Франциско в січні 2017 року. Систему від Toyota випробує компанія кар-шерінгу Getaround, яка дозволяє кожному власнику авто здавати свого «коня» в оренду іншим. Якщо тестування пройде успішно, Toyota запустить роботизовані сервіси оренди в Японії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися