Samsung вимкнула платіжну систему Samsung Pay на всіх гаджетах інших вендорів

Ця програма попередньо встановлена на телефонах Samsung, але люди, які не мають пристрою Samsung, могли використовувати її за потреби.

Платіжна система Samsung Pay більше не працює на телефонах інших виробників. Цієї програми уже немає в Play Store, і люди, у яких вона вже встановлена, не можуть її використовувати.

Хоча більшість користувачів Android, ймовірно, використовують Google Pay для платежів NFC, це далеко не єдиний варіант. Існує багато програм сторонніх розробників, які дозволяють розплачуватися за покупки телефоном.

Одним з таких варіантів є Samsung Pay. Ця програма попередньо встановлена на телефонах Samsung, але люди, які не мають пристрою Samsung, могли використовувати її за потреби.

Однак нещодавно Samsung усунув можливість завантажувати програму для телефонів, що не належать марці Samsung. Що ще гірше, люди, у яких додаток уже встановлений, але телефони стороннього виробрника, також не можуть скористатися платіжною системою.

Як обговорювалося на Reddit, якщо додаток встановлено на пристрої не від Samsung, він повертає помилку «Ідентифікатор недійсний». Крім того, додаток більше не з’являється в магазині Google Play, якщо використовується телефон не від Samsung. Однак, коли користувач заходить на сторінку магазина з телефону Samsung, все виглядає як звичайно.

Samsung уже не вперше раптово блокує можливості гаджетів. В 2021 році відбулася хвиля блокувань телевізорів. Щоб продовжувати користуватися придбаним девайсом користувачі мали довести легальність покупки. Нещодавно користувачі смартфонів з Росії втратили можливість активувати свої смартфони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я