TP-Link TL-WR945N – роутер з металевим корпусом

Рекомендована роздрібна ціна роутера становить 999 гривень.

Головна особливість новинки – алюмінієвий корпус. Він запобігає появі зовнішніх перешкод, які створюють інші електронні пристрої.

TP-Link TL-WR945N . Огляд

Таким чином, покупець отримує не тільки сучасний дизайн, а й надійну WiFi-мережу. Також відзначимо, що навіть при високій температурі TL-WR945N рівномірно розподіляє тепло, що виділяється, робить це на 50% швидше, ніж традиційні маршрутизатори, і, таким чином, відрізняється тривалішим терміном стабільної роботи.

TL-WR945N забезпечить Wi-Fi зі швидкістю до 450 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц. Також роутер оснащений сучасним процесором Qualcomm і підтримує технологію 3х3 MIMO. Таке рішення дозволяє підключити до роутера кілька пристроїв зі швидким і стабільним бездротовим пересиланням даних. Ну а три зовнішні всеспрямовані антени на 5 дБі допоможуть усунути мертві зони і забезпечити стійкий WiFi-сигнал на великих відстанях, ніж традиційні маршрутизатори.

TP-Link TL-WR945N. Відгуки користувачів

Завдяки інтуїтивно зрозумілому веб-інтерфейсу і мобільному додатку Tether для пристроїв на базі Android та iOS роутер налаштовується за лічені хвилини. Також Tether дозволить вам управляти мережевими налаштуваннями, зокрема, функціями «Батьківський контроль» і «Контроль доступу».

Рекомендована роздрібна ціна роутера становить 999 гривень.