Twitter офіційно забороняє доступ для сторонніх програм

формулювання фактично забороняє всі сторонні додатки, такі як Tweetbot, Twitterrific, Aviary, Echofon, Birdie та інші.

Twitter підтвердив, що більше не дозволяє стороннім розробникам створювати клієнти Twitter. Інформацію про це тихо оголосили в оновленій угоді розробника. У новому пункті в розділі «Обмеження» сказано, що розробники не можуть «створювати заміну або подібну послугу чи продукт для програм Twitter».

Це формулювання фактично забороняє всі сторонні додатки, такі як Tweetbot, Twitterrific, Aviary, Echofon, Birdie та інші.

Користувачі сторонніх додатків відчули їхню заборону за кілька днів до офіційного повідомлення про неї. Twitter припинив надавати доступ до API основним стороннім додаткам, таким як Tweetbot, через що вони припинили працювати. Але на той момент соцмережа не надала жодного пояснення, чому API раптово стали недоступними.

У Twitter кілька днів мовчали, після чого повідомили, що соцмережа застосовує свої давні правила API, що може призвести до того, що деякі програми не працюватимуть.

Сторонні розробники жодного разу не отримали повідомлень від Twitter або попереджень про припинення роботи. Twitter також ніколи не пропонував зрозуміти, які правила API могли бути порушені. Як виявилося, Twitter впроваджує зміну політики, яка просто блокує сторонніх клієнтів.

Усі популярні сторонні клієнти Twitter, такі як Tweetbot і Twitterrific, більше не працюють, і користувачам Twitter, які залежали від цих програм, тепер потрібно буде використовувати офіційну програму Twitter на iOS або Android або веб-інтерфейс Twitter.

Відключивши сторонні програми Twitter, ця соцмережа зможе показувати рекламу всім користувачам на своїх платформах.

Сторонні програми Twitter існують уже більше десяти років, і вони часто давали кращий інтерфейс. Користувачі довгий часскаржилися на офіційну програму Twitter і веб-версію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я