Середа, 24 Липня, 2024

Intel готує процесори з 528 ядрами – ЗМІ

Intel готує нові процесори з сотнями ядер кожен. Ці нові мікросхеми включають сімейства мікросхем Granite Rapids-SP, Granite Rapids-WS і Sierra Forest. Сімейство процесорів Granite Rapids Xeon використовуватиме P-Cores, тоді як Sierra Forest оптимізовано для щільності обчислень і використовує E-Cores. За чутками, ядро Intel Xeon вказує на 334+ ядра для Sierra Forest, 132 ядра для Granite Rapids-SP, 86 ядер для Granite Rapids-WS, передає видання Wccftech.

Починаючи з сімейства Sierra Forest, ці процесори Xeon будуть оптимізовані для підтримки високої щільності, надефективних обчислень для хмари. Чиіпи Sierra Forest Xeon міститимуть принаймні 344 ядра, які будуть упаковані в 4 плитки Compute Tiles, і кожна плитка буде складатися з 86 ядер. Чутки також вказують на варіант із ще більшою кількістю ядер у вигляді варіанту з 528 ядер, який може включати до 132 ядер на плитку, але реалістичніше отримає 512 ядер, оскільки один кластер буде вимкнено.

На даний момент Intel хоче конкурувати з усіма пропозиціями AMD. У той час як стандартне сімейство Scalable конкурує з головними суперниками EPYC, Sierra Forest конкуруватиме з низкою оптимізованих для обчислень компонентів EPYC, таких як майбутній Bergamo зі 128 ядрами Zen 4C і Falcon Shores, які конкуруватимуть із спеціальними прискорювачами Instinct APU, які будуть почати з майбутнього прискорювача MI300, який з’явиться пізніше цього року. Очікується, що сімейство Intel Sierra Forest з’явиться в 2024 році і використовуватиме процес Intel 3.

Очікується, що лінійка буде представлена десь між 2023 і 2024 роками.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися