У 2019-му можуть з’явитися телефони з діамантовими екранами

Діамантове скло під назвою Mirage Diamond Glass повинне бути міцнішим за інші типи.

Хоча Motorola вже створила екрани, які дуже важко розбити, виробники пропонують нову ідею. У 2019 році можуть з’явитися телефони, скло в яких виконано на основі діамантів. Його розробляє компанія Akhan Semiconductor, яка саме веде перемовини про випуск мобільника з таким дисплеєм.Діамантове скло під назвою Mirage Diamond Glass повинне бути міцнішим за інші типи. Його також можна використовувати разом з іншими, наприклад, як верхній шар для основного скла Gorilla Glass.

У Akhan Semiconductor кажуть, що окрім виробників смартфонів вони також співпрацюють з виробниками захисних плівок.

Точні подробиці про виробничий процес діамантового скла невідомі. Але виготовлення штучних діамантів є відносно дорогим, тому експерти припускають, що подібне скло буде коштувати дорожче, ніж стійкий до руйнування дисплей від Motorola.

Екран, який майже неможливо розбити, Motorola вперше показала у 2015 році. Тоді компанія випустила телефон DROID Turbo 2, який був оснащений таким дисплеєм. З того часу технологія ShatterShield покращилася, і її використали на двох наступних флагманах – Moto Z Force та Moto Z2 Force. Компанія Motorola навіть провела рекордний дроп-тест цього апарата: її співробітники одночасно впустили на асфальт 100 телефонів. Жоден апарат не тріснув.

ShatterShield дозволяє не боятися розбитого екрана завдяки використанню спеціальних матеріалів. Наприклад, замість скла використовується гнучкий пластиковий дисплей P-OLED. Він вкритий двома шарами пластику, і весь цей «бутерброд» зафіксований алюмінієвою рамою. Телефони з такими дисплеями гарантовано витримують падіння з висоти 1,5 метра.