П’ятниця, 23 Лютого, 2024

У Лондоні з’явився ресторан, де все зроблено на 3D-принтері

Зараз багато лондонських ресторанів змагаються між собою в наданні відвідувачам екстравагантних послуг. Так, наприклад, в одному з хіпстерських ресторанів вам запропонують погладити кота. Нещодавно даний список дивакуватих закладів поповнився рестораном, де все, починаючи від предметів інтер’єру і закінчуючи фірмовими стравами, надруковано на 3D-принтері.

food-ink
Для приготування страв (поки що їх тільки дев’ять) ресторан Food Ink використовує спеціальні харчові чорнила. Відвідати заклад і скуштувати фірмові 3D-ласощі можна буде вже цього місяця. Така ексцентрична трапеза коштуватиме 250 фунтів (приблизно 7930 гривень).

food-ink-MiMz
Однак у проекту вже з’явилися супротивники, які небезпідставно вважають, що 250 фунтів за продукти, перетворені на «чорнило» і подані з пластиковими столовими приборами, – це занадто дорого.

food-ink-pUD3
Утім, самі автори ідеї не приховують, що знаходяться в процесі пошуку оптимального рішення, яке б зацікавило потенційних клієнтів. А для цього треба буде розв’язати безліч проблем. За словами Саші Мазера, директора з комунікацій Food Ink, дуже складно друкувати м’ясні страви, оскільки це пов’язано із санітарними і технологічними проблемами.

Джерело: TechCult.ru

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися