Вівторок, 16 Квітня, 2024

Додаток від Polaroid створює «живі» фото

Мобільний додаток Swing від компанії Polaroid дозволяє робити «живі» фото. За принципом роботи він дещо нагадує вже наявні подібні рішення – Live Photos від Apple і Motion Stills від Google, але має деякі відмінності. Програма записує ролик без звуку тривалістю всього 1 секунду на швидкості 60 кадрів/сек, а відповідні алгоритми роблять плавні переходи. Якщо «живі» фотографії в iOS просто відтворюються при відкритті, то у Swing користувач сам може керувати процесом. Він може нахиляти смартфон у повітрі або ж переміщати палець по екрану, щоб відмотувати кадри вперед і назад.

swing_coll_02
Якщо дивитися на знімки, зроблені за допомогою Polaroid Swing, на смартфоні, то ефект подібний до того, що можна спостерігати на старих голографічних календариках, коли картинка змінювалася при нахилі. На отримані знімки можна застосувати різні графічні фільтри, а потім отриманий результат надіслати електронною поштою, відправити через Twitter або Facebook, подивитися такі фото на комп’ютері. Для цього потрібно просто провести по них курсором миші.

Додаток Polaroid Swing має чимало аналогів, але саме цей додаток підтримав співзасновник Twitter Біз Стоун, а в розробці брав участь Коул Райз, який створив перші фільтри для Instagram.

На даний час завантажити Polaroid Swing можна тільки для iOS, але незабаром з’явиться версія і для Android.

Джерело: 4PDA

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися