Вівторок, 16 Квітня, 2024

У смартфоні Essential Phone PH-2 зроблять динамічний виріз в екрані

Творець операційної системи Android Енді Рубін готується до випуску свого другого телефона Essential Phone, у якому він вирішив проблему вирізу в екрані під фронтальну камеру. Індустрія сьогодні рухається від великої моноброви у бік невеликих краплеподібних отворів. Однак в Essential Phone PH-2 пропонують мати екран, в якому виріз активується лише за потреби.

В Essential Phone PH-2 фронтальну камеру заховають під екран. У звичайному режимі дисплей не відрізнятиметься від екранів інших смартфонів. Але при активації передньої камери його частина ставатиме прозорою, дозволяючи зробити знімок. Розробники смартфона зараз вивчають можливість реалізації такого рішення на LCD-екранах і OLED-дисплеях.

Детальніших подробиць про Essential Phone PH-2 поки що немає. Відомо лише, що дактилоскопічний датчик у ньому також розмістять під екраном. Деякі експерти припускають, що новинку презентують до кінця року.

Перший смартфон Essential від засновника операційної системи Android не виправдав себе. Замість революції, яку обіцяв Енді Рубін, ми отримали посередній мобільник із завищеною ціною. Про ринковий провал апарата також свідчить його вартість – усього за 2 місяці після випуску вона впала на $200. Адже, за попередніми даними, продали всього 5000 штук.

Рубін заявляв, що створює смартфон, який має стати центром для різноманітних речей. Керувати сторонніми гаджетами допоможе вбудований штучний інтелект. Однак експерти кажуть, що цей девайс був приречений із самого початку.

По-перше, смартфон кілька разів пропускав власний графік випуску і став доступним лише у середині серпня. Тоді залишалося небагато часу до випуску Samsung Galaxy Note 8 та iPhone 8, iPhone X.

По-друге, розробникам Essential не вдалося домовитися з роздрібними мережами щодо продажів. Мобільник пропонувалося купувати онлайн через офіційний сайт та магазин оператора Sprint.

По-третє, Essential мав неправильний приціл: топ-сектором ринку смартфонів суцільно володіють Apple та Samsung. Навіть оновлені Google Pixel 1, які також позиціонуються як топові, продалися в кількості близько 1 млн штук.

Рубін продав Android компанії Google у 2005 році. Він також вісім років очолював цей проект у Google, перетворивши його з чергової мобільної ОС на глобального монополіста. У 2013 році він перейшов у підрозділ, який займався роботами, а у 2014 році звільнився з Google взагалі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися