П’ятниця, 12 Липня, 2024

У ЄС в червні зникне мобільний роумінг

Першого лютого Єврокомісія оголосила про домовленість у цінах між мобільними операторами. Завдяки цьому оператори зможуть зробити так, що подорожувати між країнами Європейського союзу можна буде без хвилювання за дорогий зв’язок. Відміна мобільного роумінгу призначена на 15 червня 2017 року.

Починаючи з цієї дати оптові розцінки не повинні перевищувати 3,2 євроцента за хвилину телефонної розмови і один євроцент за SMS. На сьогодні верхня межа становить 5 євроцентів за хвилину і 2 євроценти за SMS.

Оптові тарифи на послуги пересилання даних будуть знижуватися поетапно протягом п’яти років. З поточних 50 євро за 1 ГБ до 7,75 євро в червні цього року і до 6 євро з 1 січня 2018 року. Після цього буде ще чотири етапи – до 2,5 євро за 1 ГБ з початку 2022 року.

Переговори про скасування роумінгу в мережах мобільних операторів усередині ЄС йшли останні два роки. Ця ініціатива є частиною плану зі створення єдиного цифрового ринку між країнами ЄС. Однак нові правила не означають, що жителі однієї країни Євросоюзу можуть приїхати в іншу та вільно завантажувати там «важкий» мультимедійний контент чи годинами розмовляти по телефону. Європарламент передбачив захист проти такого зловживання, назвавши його «політикою чесного використання».

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися