Вівторок, 23 Липня, 2024

Штучний інтелект виграв $1,7 млн у покер

Комп’ютери продовжують долати людей у традиційних іграх. Нещодавно штучний інтелект здолав кращих гравців у го, а тепер він переміг у 20-денному покерному турнірі Brains Vs. Artificial Intelligence: Upping the Ante. Комп’ютер виграв фішок на суму понад 1,7 мільйона доларів.

Програма-переможець називається Libratus, і її створили в Університеті Карнегі-Меллона. Штучний інтелект складається з трьох частин. Головне «ядро» Libratus було підготовлено заздалегідь – його обчислення зайняли 15 мільйонів процесорних ядро-годин. Друга частина програми стежила за можливими помилками, які могли допустити суперники, і враховувала в процесі гри цю інформацію. Третя частина Libratus відстежувала власні слабкі сторони, які могли використовувати противники, і змінювала загальну стратегію з урахуванням цих даних. Такий підхід дозволив програмі як блефувати самостійно, так і розпізнавати дезінформацію з боку суперників.

У турнірі, який проходив у Піттсбурзькому казино Rivers, було зіграно 120 тисяч роздач у безлімітний техаський холдем один на один. Проти Libratus грали такі відомі професіонали покеру, як Даніель Маколей, Джиммі Чу, Донг Кім і Джейсон Ліс.

Хоча програма заробила більше 1,7 мільйона доларів у фішках, розробники не отримають ніяких грошей. Призовий фонд у 200 тисяч доларів поділять між чотирма гравцями-людьми.

Програми вже давно взаємодіють з людьми в різних спортивних дисциплінах. Ось п’ять найвідоміших прикладів такого. Причому сьогодні програми поводять себе настільки природно, що навіть у тривалій грі учасники-люди думали, ніби грають з іншими людьми.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися