Неділя, 26 Травня, 2024

У європейських власників iPhone з’явиться нове джерело додатків уже наступного року

Якщо Apple блокує якийсь додаток в магазині App Store, у власників iPhone немає легкої можливості завантажити його з іншого джерела. Але уже наступного року це має змінитися принаймні для європейських айфоноводів. Компанія Setapp планує запустити власний альтернативний App Store в ЄС у 2024 році, скориставшись змінами законодавства.

Apple готувалася до впливу Закону про цифрові ринки в Європейському Союзі. Цей закон містить правила, які потенційно змусять Apple дозволити іншим компаніям надавати свою власну версію магазину додатків на iPhone та iPad.

Служба підписки на програмне забезпечення Setapp оголосила у вівторок, що представить власний конкуруючий магазин мобільних додатків у 2024 році. Зокрема, у відповідь на DMA вітрина буде ексклюзивною для користувачів із ЄС, і компанія запустила список очікування для користувачів.

Оскільки власники екосистем, такі як Apple і Google, змушені відкривати свої платформи, Setapp обіцяє доступ до великої колекції високоякісних програм на iPhone та iPad.

Подібно до App Store від Apple, версія Setapp пропонуватиме підібрану колекцію мобільних додатків, починаючи від інструментів продуктивності до додатків для стилю життя. Понад 30 поточних постачальників сервісу Setapp для Mac стануть частиною нової вітрини, включаючи Ulysses, Taskheat, NotePlan і Soulver.

Як обіцяється, з першого дня магазин мобільних додатків Setapp надасть користувачам більш зручний спосіб знаходити та використовувати широкий спектр програм в одному місці на своїх iPhone та iPad, а також полегшити розробникам охоплення ширшої аудиторії та продемонструвати свої програми користувачам iOS.

Щоб заохотити розробників до впровадження, Setapp також намагається модифікувати сумнозвісну комісію Apple у 30% за будь-яку транзакцію в App Store.

Setapp розподілятиме 70% розробникам програм, якими користувач фактично користується протягом місяця. Друга гарантована частина 20% від залишку буде передана партнеру, який привів користувача на сервіс.

Хоча Setapp є скоріше платформою для розповсюдження додатків на основі передплати, ніж магазином додатків, вона не єдина компанія, яка прагне відкусити частку у магазину App Store, коли ЄС це дозволить.

Epic Games у 2020 році повідомляла, що хоче запустити власний магазин Epic Games Store на iOS. У березні 2023 року Microsoft заявила , що планує перенести ігри Xbox на апаратне забезпечення Apple, щойно правила ЄС набудуть чинності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися