Субота, 13 Липня, 2024

Учені розповіли про зростання рівня Світового океану

ocean_wave_1Результати нового дослідження змусили вчених скорегувати  прогнози стосовно зростання рівня Світового океану, пише dailymail. У найближчі кількасот років рівень води підніметься приблизно на 6 метрів, навіть якщо уряди всіх країн боротимуться з потеплінням.

За останні сто років рівень води на Землі виріс приблизно на 20 см за рахунок танення льоду на полюсах. Дослідження показують, що найближчим часом зростання рівня води ставатиме дедалі інтенсивнішим.

У новій роботі, опублікованій у журналі Science, йдеться про те, що середня температура на Землі 125 тисяч років тому (під час попереднього глобального потепління) була практично такою ж, як зараз, хоча раніше передбачалося, що вона була приблизно на два градуси за Цельсієм вищою.

За словами вчених, це говорить про те, що найближчі кількасот років людству слід очікувати підвищення рівня води на 6-9 метрів, як це було під час минулого потепління.

Професор Ендрю Уотсон з університету Ексетера (Великобританія) вважає хорошою новиною те, що підвищення рівня буде відбуватися повільно, а поганою – те, що всі наявні морські курорти рано чи пізно буде затоплено.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися