Понеділок, 15 Липня, 2024

Укрпошта запускає онлайн-сервіс для пошуку загублених посилок

На сайті Укрпошти з’явився безплатний сервіс для пошуку відправлень. Про це розповів голова Укрпошти Ігор Смілянський на своїй сторінці у Facebook.

mail_post_parcel

«Робота в Укрпошті наповнена деякими цікавими моментами, які викликають щире здивування, коли знайомишся з ними. Таким моментом для мене стала процедура розшуку відправлень. Коротко: якщо ваш лист або посилка загубилися під час пересилання, то вам потрібно піти у відділення, написати заяву і заплатити гроші за розшук. Грубо кажучи, виходить, пошта загубила, але клієнт ще й повинен заплатити, щоб його відправлення знайшли», – пише він.

Посадовець зазначає, що відтепер процедура набула оновленого вигляду: для розшуку українських і міжнародних відправлень необхідно лише заповнити форму на сайті Укрпошти. До того ж голова підприємства наголошує, що послуга буде безплатною.

«Форма поки що тимчасова, наші програмісти працюють над створенням постійної версії», – говориться у пості Смілянського.

4 КОМЕНТАРІ

  1. А мне доставили посылку без подписи.Там нет ни фамилии не имени…не адреса…и не дали подписать ни какие документы…Я заплатила за чужую посылку…862гр. и теперь не знаю к кому обратиться..

  2. 0820501947803 Відправлення не доставлене вже більше місяця. Допоможіть знайти відправлення.

Comments are closed.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися