Українці освоюють NFC-оплату: увійшли в европейський топ-10

Загалом у нинішньому році майже 61% розрахунків в європейських магазинах відбувалися безконтактно.

Поява гаджетів з вбудованим NFC призвела до сплеску популярності оплати через цей чип. У Європі кількість розрахунків за допомогою цієї технології за останній рік зросла у вісім разів. Українці не відстають в освоєнні сучасних платіжних технологій: держава увійшла в європейський топ-10.

В Європі розраховуватися за NFC сьогодні можуть жителі 26 країн світу. У Mastercard, яка склала рейтинг популярності платежів за NFC, кажуть, що сьогодні такий спосіб оплати дозволяють понад 30 гаджетів. Серед них як активні пристрої, що мають вбудовану батарею, так і пасивні на кшталт браслетів, каблучок тощо.

Загалом у нинішньому році майже 61% розрахунків в європейських магазинах відбувалися безконтактно. Ще рік тому, у 2018-му, ця цифра складала 23%. За рік магазини суттєво адаптувалися до підтримки NFC: кількість точок з підтримкою цього способу оплати склала 70%, а була 42%.

Найбільше оплату за NFC полюбляють у Голландії: там таким чином виконали 33% усіх транзакцій за 2019 рік. Наступними є Великобританія (18%), Швейцарія (8%) та Росія (7%). Україна замикає європейський топ-10:

  1. Голландія
  2. Великобританія
  3. Щвейцария
  4. Росія
  5. Польща
  6. Швеція
  7. Чехія
  8. Фінляндія
  9. Німеччина
  10. Україна

Глобально найбільше платежі за NFC використовують в Австралії. США в цьому рейтингу зайняла 8 місце. Решту глобального топ-10 зайняли європейські країни, в яких кількість транзакцій в 19,4 раза більша за Північну Америку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я