Середа, 6 Грудня, 2023

Українська Вікіпедія святкує 13-річчя

Цього року українському розділу найбільшої у світі онлайнової енциклопедії виповнюється 13 років. З нагоди свята куратори україномовної частини Вікіпедії – фонд wikimediaukraine – проведуть з 28 по 30 січня вікімарафон. Узяти в ньому участь можуть усі бажаючі.

Протягом цих трьох днів всі охочі зможуть написати статтю у Вікіпедію України. Обмежень у темах немає. Щоб створити статтю, треба зайти на сторінку вікімарафону і скористатися «Майстром написання статей».

Хоча обмежень за темами немає, статті повинні відповідати критеріям значимості, бути нейтрально написаними, використовувати авторитетні джерела і посилатися на них, не порушуючи авторських прав. Також у Вікіпедії є списки так званих «червоних посилань». Це статті, яких на даний час не вистачає українській онлайн-енциклопедії. Найкращі учасники акції отримають сувеніри від Вікіпедії.

Українська Вікіпедія містить 675 555 статей різної тематики. За цим показником українська Вікіпедія займає 16 місце серед усіх мовних розділів. За даними за грудень 2014 року українська Вікіпедія перебувала на 18 місці за переглянутими сторінками серед усіх мовних розділів Вікіпедії. Серед розділів слов’янськими мовами українська Вікіпедія знаходиться на третьому місці, поступаючись лише російському і польському розділам.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися