Вівторок, 25 Червня, 2024

Українське МВС випустило рекомендації для гри в Pokemon Go

Популярна гра Pokemon Go потрапила в поле зору Міністерства внутрішніх справ України. Поліцейські опублікували пам’ятку для користувачів Pokemon Go, яка пояснює основні загрози під час гри та дає рекомендації для їхнього уникнення.

pokemon_go_r_03

У МВС кажуть, що популярність Pokemon Go призвела до появи нового спектра загроз – об’єктам критичної інфраструктури, життю та здоров’ю окремих громадян. Через цю забавку збільшується кількість смертельних випадків та порушень закону.

У МВС поки що розмірковують над регулюванням діяльності подібних ігор та сервісів в Україні. А тим часом влада випустила плакат з попередженнями для гравців.

155981

У ньому гравців попереджають про те, що під час гри не можна заходити на територію приватної власності, не варто використовувати доповнену реальність у публічних місцях, не слід грати в темряві і необхідно уникати шахраїв.

Гра Pokemon Go вийшла 6 липня та охопила величезну кількість власників мобільників у всьому світі. Pokemon Go за тиждень зібрала аудиторію, як у Twitter. А користувачі Windows Phone буквально благають випустити гру для їхніх телефонів та збирають петиції. Однак мало хто знає, що ідея цієї забавки з’явилася як прикол на День дурня. Сама гра Pokemon Go безплатна, але поки що її можуть офіційно завантажити лише жителі обраних розробником країн. Утім, ви також можете погратися в неї. Читайте інструкцію, як це зробити, на сторінці «Як погратися в Pokemon Go».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися