Субота, 22 Червня, 2024

Українські «білі» хакери визнані найкращими у світі

Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського dcua визнана найкращою серед більш ніж 12 тис. команд «білих» хакерів усього світу в рейтингу CTFtime у 2016 році. Рейтинг складається за результатами участі команд у змаганнях у сфері інформаційної безпеки і є чи не найпрестижнішим у світі. Команду dcua створено у 2012 році, повідомляє прес-служба КПІ.

«Білими», або «етичними», хакерами зазвичай називають фахівців, здатних визначити, наскільки захищеною є система від зовнішніх атак та кіберзлочинців, і збудувати її ефективний захист. Самі такі фахівці віддають перевагу терміну «дослідники у сфері інформаційної безпеки» (security researchers), оскільки їхнім завданням є не злам чиїхось комп’ютерних систем і мереж, а дослідження нових технологій.

Сам рейтинг складається із суми балів, які команда набрала в найпрестижніших міжнародних змаганнях протягом року. У 2016 році в нього було зараховано результати майже 70 змагань, які проводилися очно або в режимі онлайн.

Команду dcua створили у 2012 році на базі Фізико-технічного інституту КПІ. Її керівником і тренером є науковий співробітник і випускник фізтеху КПІ Микола Ільїн. Усього до складу команди входить 43 людини.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися