YouTube заборонив коментувати відео з дітьми

Команда YouTube нещодавно вимкнула можливість залишати коментарі майже під усіма відео, на яких є діти. Таких заходів команда YouTube вирішила вжити після недавнього скандалу, пов’язаного з педофілією.

Блогер Метт Уотсон за кілька хвилин знайшов на відеосервісі ролики, які привертають увагу педофілів. Це прості відео, без натяку на порно або навіть еротику, але користувачі з… незвичайним захопленням використовують їх для спілкування і передачі інформації. У коментарях під відео були посилання на порно, контакти педофілів і часові мітки на найпікантніші кадри з роликів.

Через подібні ролики відеохостинг втратив великих рекламних партнерів, серед яких Disney, McDonald’s, Reese’s, Lysol та ін. Адже рекламувалися ці бренди саме на відео, які потрапили під блокування. Власне через це і вимкнули коментарі на десятках мільйонів відеороликів.

Вдалося зберегти коментарі тільки обраним каналам, які повинні проводити безперервну модерацію й активно співпрацювати з керівництвом YouTube.

Надалі в YouTube планують заблокувати коментарі і для відео з підлітками, які теж входять до переліку потенційних жертв педофілів. Але все це тимчасові заходи, поки сервіс не запустить алгоритм, що дозволяє автоматично знаходити і видаляти небезпечні для дітей коментарі. Його розробка ведеться посиленими темпами.

1 коментар

  1. ютуб ризикує втратити гроші від рекламодавців не лише через коменти педофілів., скоро творці відео через закриття коментів, а отже і зменшення кіськості переглядів, теж підуть. не факт, що попри реальних педофілів не затесалися зловмисники -конкуренти каналів або й самого ютубу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я