Вівторок, 25 Червня, 2024

Ultimate Skyrim 4.0: красивіше, реалістичніше, хардкорніше

Фанатський мод The Elder Scrolls: Ultimate Skyrim 4.0 отримав повний реліз. Модифікація має нові локації, нові квести, перероблений бойовий геймплей і реалістичне оточення.

Фактично The Elder Scrolls: Ultimate Skyrim 4.0 є «правильною» збіркою сотень різних модів, які робили гру реалістичнішою, складнішою і красивішою з цілою тонною авторського контенту. Творці відзначили, що мод є їхнім баченням того, якою має бути The Elder Scrolls VI.

Що змінилося? Скайрім став хардкорнішим: бандити не падають від рандомних фаєрболів, а дракони – не просто «іграшки для биття». Автори стверджують, що гравцям доведеться докладати зусиль, щоб банально не померти від спраги, голоду і морозу, вже не кажучи про сутички.

До найбільш глобальних нововведень варто віднести динамічну економіку (те, що обіцяли, але не зробили Bethesda), перероблене дерево розвитку персонажа, а також систему взаємовідносин з фракціями.

Щоб дізнатися інші подробиці, можна завантажити Ultimate Skyrim 4.0 на офіційному сайті розробників.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися