Sony запустила сервіс-агрегатор таксі в Японії

У Sony планують додати привабливості новій послузі за допомогою технологій штучного інтелекту

Технологічний гігант Sony запропонував японцям новинку на стику «цифри» та офлайнового світу. Для них стала доступна служба S.Ride, яку запустила компанія в партнерстві з п’ятьма фірмами таксі. Нова послуга відрізняється від Uber тим, що поїздки пропонує саме таксопарк, оскільки перевезення громадянами без ліцензії в країні заборонені. Uber, наприклад, також планує «ввійти» в країну, заручившись партнерством зі службою таксі.

Поки що додаток Sony працює лише в Токіо, де можна замовити одну з 10 тисяч машин. Найближчий конкурент – JapanTaxi – має доступ до 60 тисяч машин, але ця цифра покриває всю державу.

Оплата в S.Ride (літера S означає Simple, Smart and Speedy – просто, розумно, швидко) відбувається пластиковими картками чи через гаманець S.Ride Wallet. В останньому випадку платіж здійснюється за реквізитами, закодованими в QR-коді, який потрібно зчитати користувачеві.

У Sony планують додати привабливості новій послузі за допомогою технологій штучного інтелекту. Він зможе, наприклад, прогнозувати потребу та наявні ресурси для оптимальних перевезень. У майбутньому сервіс також може вийти за межі Токіо. Однак експерти кажуть, що очікувати його в інших країнах не варто – у Sony немає таких планів.