В Україні запустили SmartTicket – єдину систему купівлі квитків на усі типи транспорту

Вартість єдиного квитка буде дорівнювати вартості окремих квитків, але планується впровадження програм лояльності.

Міністерство інфраструктури у тестовому режимі запустило єдину систему купівлі квитків для різних видів транспорту. Авіаквитки, автобусні, залізничні квитки, на міський транспорт та інші засоби пересування можна буде купити в одному місці. Для користувача це виглядатиме як єдиний цифровий квиток на всі потрібні йому види транспорту.

Спочатку квиток доступний для поїздів внутрішнього сполучення далекого прямування та електронного квитка в Києві. З листопада SmartTicket приєднає авіаквитки для компаній SkyUp, Gunsel Lines, а також приміських поїздів «Укрзалізниці». З грудня стартує співпраця з Bolt.

Один проїзний на всі види громадського транспорту діє в Києві, Харкові та Дніпрі, але до кінця року послуга буде доступна у всьому столичному транспорті, в Харкові, Маріуполі та Львівській області.

Вартість єдиного квитка буде дорівнювати вартості окремих квитків, але планується впровадження програм лояльності.

SmartTicket можна придбати на сайтах e-transport.gov.ua або SmartTicket.gov.ua. Щоб скористатися сервісом треба ввести місто відправлення та прибуття, вибрати час і дату поїздки туди і назад, додати в вартість проїзд в київському метро.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я