Як у браузері активувати нічний режим

Якщо вам краще дивитися на чорний екран з білими символами, то подібний режим можна активувати в більшості браузерів

Якщо вам краще дивитися на чорний екран з білими символами, то подібний режим можна активувати в більшості браузерів. Він зазвичай називається нічним режимом.

У Firefox для темного інтерфейсу потрібно активувати відповідну тему оформлення. Для цього відкрийте «Меню», перейдіть у «Додатки» та зайдіть у «Теми». Виберіть темну тему оформлення. Щоб у темному стилі оформлення відображався також контент на сайтах, необхідно встановити розширення, наприклад, Dark Reader або Dark Mode. Також можна активувати режим Firefox для нічного читання, клацнувши кнопку «Ввімкнути вид для читання» в адресному рядку браузера.

У Chrome з його магазину Chrome Web Store необхідно встановити тему Material Simple Dark Grey. Перемикатися між темами можна в «Меню», «Налаштування», «Зовнішній вигляд». Змінити оформлення вмісту веб-сторінок допоможе аддон Dark Reader чи Dark Mode .

В Opera відкрийте «Просте налаштування» на Експрес-панелі та в розділі «Теми оформлення» натисніть «Темна». Змінити колір веб-сторінок можна за допомогою розширення Dark Mode.

У Safari темний режим доступний починаючи з операційної системи macOS Mojave. Для зміни оформлення контенту потрібно також встановити розширення Turn Off the Lights.

В Edge темна тема вбудована, активувати її можна через бічне меню в «Параметрах». Змінити відображення сторінок можна аддоном Turn Off the Lights.