Вартість «інтелектуального» смартфона Huawei Mate10 Pro в Україні – 24 999 гривень

Huawei Mate10 Pro працює на базі платформи Kirin 970 зі штучним інтелектом, який може запам'ятовувати й аналізувати поведінку користувача.

Підрозділ Huawei Consumer Business Group повідомляє про старт продажів в Україні флагмана преміум-лінійки Huawei Mate – смартфона Mate10 Pro.

Пристрій має 6-дюймовий OLED-екран Huawei FullView зі співвідношенням сторін 18:9 і підтримує технологію HDR 10.

 Huawei Mate10 Pro. Огляд

Huawei Mate10 Pro працює на базі платформи Kirin 970 зі штучним інтелектом, який може запам’ятовувати й аналізувати поведінку користувача.

Подвійна основна (20 і 8 Мп) камера смартфона розроблена у співпраці з легендарним брендом Leica. Камери управляються штучним інтелектом, мають функцію розмиття фону і цифровий зум, а також можуть автоматично вибирати потрібні налаштування, аналізуючи умови зйомки.

Huawei Mate10 Pro оснащений батареєю на 4000 мA·год і здатний заряджатися від 1 до 20% за 10 хвилин і від 1 до 58% – за 30 хвилин.

Флагман доступний у коричневому кольорі корпусу у фірмових магазинах Huawei у торгово-розважальних центрах Lavina Mall, Dream Town і «Городок», а також у всіх роздрібних мережах.

Рекомендована вартість новинки – 24 999 грн. Кожен покупець Mate10 Pro отримає в подарунок сертифікат на 2-річний VIP-сервіс в центрах обслуговування Huawei і тримісячну гарантію на екран (разова заміна).