Середа, 29 Травня, 2024

Ваш iPhone навчився симулювати ваш зір в окулярах

Японський оптик Саката Йоші нещодавно використав об’єктив камери свого iPhone, щоб продемонструвати, як люди з ослабленим зором бачать без допомоги окулярів. Адже найкращий спосіб зрозуміти людину – опинитися на її місці. За допомогою цього трюку камери, показавши друзям чи родичам, як ви бачите світ, можна дати їм краще розуміння ваших можливостей зору.

Йоші імітує зір людини в окулярах за допомогою функції блокування камери AF/AE iPhone. Цей інструмент дозволяє зафіксувати значення фокуса та експозиції під час фотозйомки, що корисно, скажімо, під час зйомки сцен із рухом на задньому плані або під час спроб макрозйомки великим планом.

Ось як ви можете спробувати метод Йоші на своєму iPhone:

По-перше, розташуйте об’єктив камери свого iPhone за парою окулярів, що відпускаються за рецептом. Натисніть і утримуйте будь-де у видошукачі, доки у верхній частині екрана не з’явиться функція блокування AF/AE. Потім просто зніміть окуляри з поля зору камери iPhone. Тепер iPhone бачить світ без окулярів так само, як і ви.

В окремому відео Йоші також демонструє, як симулювати пресбіопію, тобто неможливість бачити об’єкти зблизька, використовуючи ту саму функцію iPhone без пари окулярів.

Для цього Йоші фокусується на дещо віддаленому об’єкті і активує фіксацію автофокусування/автоекспозиції, повторюючи наведені вище дії. Тепер камера його iPhone може чітко бачити об’єкти на далекій відстані, але об’єкти, розташовані прямо перед камерою iPhone, розмиті. Це схоже на те, як людина з пресбіопією сприймає світ без окулярів.

Оригінальні дописи Йоші X на цю тему були видалені через порушення політик соцмережі X (Twitter). Але оптик заново їх опублікував, попередньо написавши: «Це може знову не стати вірусним […], тому я прошу всіх вперше, будь ласка, поширте інформацію! Всі в Twitter! Будь ласка, поділіться зі мною своєю силою!».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися