Четвер, 30 Травня, 2024

Як дізнатися, що вам потрібно замінити батарею свого iPhone

Користуєтесь ви акумулятором чи ні, але він щодня втрачає певну частку своєї ємності. Активна експлуатація акумулятора лише пришвидшує цей процес. Рано чи пізно настає день, коли батарея вже не відповідає покладеному на неї навантаженню і її потрібно замінити. Ось, як дізнатися, що ваш iPhone потребує заміни акумулятора на новий.

Ємність батарей смартфонів та їхнє енергоспоживання призводять до того, що акумулятори служать приблизно два роки. Після цього терміну їхня фактична ємність зазвичай виявляється замалою для подальшого нормального використання гаджета.

Перейдіть до Налаштування > Акумулятор > Стан акумулятора та заряджання, щоб перевірити залишкову поточну ємність акумулятора вашого iPhone. Якщо вона нижче 80% – батарея вважається зношеною та потребує заміни. Хоча якщо вас влаштовує невелика автономність смартфона і необхідність часто його заряджати – ви можете відкласти заміну і продовжити використовувати поточну батарею.

Окрім зменшення ємності, акумулятор може сигналізувати про необхідність своєї заміни роздуванням і такий акумулятор треба замінити негайно. Роздування часто трапляється, коли смартфон заряджають у спеку. З роздутим акумулятором корпус iPhone може здаватися нерівним або злегка прогинатися під час натискання. У важких випадках тиск від роздутої батареї може змусити екран від’єднатися від рамки iPhone.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися