Ваші друзі з iPhone можуть дивитися YouTube одночасно з вами: YouTube отримав нові можливості на iOS

Компанія вважає, що ширший набір функцій допоможе їй краще продавати підписку споживачам, оскільки багато хто не знає, що ще надає YouTube Premium, крім видалення реклами з YouTube.

YouTube відкрив низку функцій для користувачів передплати Premium. Зокрема, у ньому тепер буде доступно відео вищої якості для вебкористувачів і користувачів iOS, підтримка спільного перегляду відео на FaceTime через Apple SharePlay та елементи керування чергою на мобільних пристроях.

Компанія вважає, що ширший набір функцій допоможе їй краще продавати підписку споживачам, оскільки багато хто не знає, що ще надає YouTube Premium, крім видалення реклами з YouTube.

Запуск нової функціональності слідує за іншими нещодавніми доповненнями, як-от можливість на будь-якому пристрої продовжувати перегляд відео з місця зупинки, і функція «розумного завантаження», яка автоматично зберігає рекомендовані відео для доступу в режимі офлайн. Ця остання функція тепер також доступна для користувачів веб-версії, крім iOS та Android.

Незважаючи на те, що багато з цих попередніх функцій дещо вдосконалювали підписку YouTube Premium, працюючи у фоновому режимі, де кінцевий користувач їх, можливо, не помічав, нещодавно оголошені доповнення будуть більш помітними для користувачів.

Для початку, YouTube протягом наступних тижнів почне надавати збільшену версію бітрейту відео високої якості 1080p для підписників Premium на iOS, а потім і в веб-версії . У веб-версії ця можливість спочатку стане доступною як «експеримент». Це не один із експериментів у пропозиції YouTube Premium, який надає передплатникам ранній доступ до тестування нових функцій перед публічним випуском.

Хоча всі користувачі YouTube і надалі матимуть доступ до 1080p, підвищений бітрейт у роздільній здатності 1080p зробить відео «надзвичайно чіткими», каже YouTube, у тому числі відео з великою кількістю деталей та рухом, як-от спортивні відео та ігри.

Іншим ключовим доповненням є підтримка SharePlay від Apple, яку вперше було представлено на Всесвітній конференції розробників Apple у 2021 році. Хоча інші відеосервіси вже давно підтримують SharePlay, зокрема такі конкуренти, як Disney+, Hulu, HBO Max і TikTok, YouTube обмежить доступ, щоб лише платні передплатники могли використовувати функцію спільного перегляду. Це позиціонує сервіс в іншому просторі, ніж конкурент TikTok, який одним з перших підтримав функцію спільного перегляду Apple для користувачів FaceTime.

Звичайно, SharePlay певною мірою тепер більше нагадує рішення часів пандемії, призначене для зв’язку людей, які не можуть бути разом у реальному житті. Тож цікаво спостерігати, як YouTube намагається продавати SharePlay як додаткову можливість, а не як стандартну функцію, особливо коли його власне рішення для спільного перегляду в Google Meet уже дозволяє всім користувачам переглядати YouTube без оплати чи оформлення Premium. YouTube каже, що лише користувачі Premium можуть ініціювати Google Meet, але переглядати можуть будь-хто, включно з непідписаними.

Ще одна нова функція надає більше можливостей контролю над чергою під час підписки на YouTube Premium. Відсьогодні користувачі Premium зможуть додавати відео в чергу під час перегляду на телефонах і планшетах. Хоча безкоштовні користувачі YouTube уже можуть зберігати відео в списках відтворення, включаючи «Переглянути пізніше», чергування дозволяє користувачам контролювати, яке відео вони хочуть відтворити наступним під час поточного сеансу перегляду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я