П’ятниця, 24 Травня, 2024

Вбудований в Android антивірус почав сканувати додатки в реалтайм

Google Play Protect більше не чекає, щоб сканувати ваші програми. Google оголосив, що Play Protect тепер пропонує виявлення загроз у реальному часі завдяки скануванню під час інсталяції програми. Про це технологічний гігант повідомив у своєму останньому журналі змін системи Google System Updates.

Google Play Protect добре відомий тим, що є вбудованим антивірусним інструментом Android. Завдяки наявності на кожному смартфоні Play Protect  щодня під час регулярних перевірок сканує більше додатків, ніж є людей на Землі.

Скоро Google Play Protect почне захищати ще на етапі встановлення додатків. Про це зазначив у твіті Android-експерт Мішаал Рахман. Він показав, що Google почне використовувати Play Protect для сканування завантажених не з Play Store програм прямо під час встановлення.

Play Protect регулярно сканує встановлені в смартфоні програми. Google сканує кожен додаток, який завантажений до магазину Play Store принаймні з 2017 року. Користувачі могли також вручну запустити сканування за допомогою Play Protect.

Поточна зміна лише автоматизує процес сканування додатка, не вимагаючи від користувача якихось дій.

Нововведення включено до розділу журналу змін за вересень 2023 року, тому його слід очікувати цього місяця. Google зазначає, що нові можливості з’являться разом із версією 37.5 програми Play Store. Наразі сканування Play Protect під час встановлення стороннього додатку ще не розгорнуто для більшості користувачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися