Субота, 13 Липня, 2024

Відеокарти після майнінгу мають меншу продуктивність – Palit

Виробник відеокарт Palit рекоммендує користувачам не купувати вживані відеокарти, які використовувалися для видобування криптовалют. Такі карти мають знижену на 10% продуктивність через рік майнінгу.

Заборона криптовалют в Китаї призвела до того, що багато великих криптовалютних ферм розпродають своє обладнання. Через це на вторинному ринку значно збільшилася пропозиція вживаних відеокарт.

Ціна відеокарт після майнінгу виглядає значно привабливішою порівняно з новими картами. Однак, каже тайванський виробник Palit, ризик купити пошкоджену відеокарту не вартий того.

Не всі відеокарти на вторинному ринку використовувалися для видобування криптовалют, однак відрізнити таку майже неможливо.

Втрата продуктивності відеокарти після видобування криптовалют не завжди відбувається. Якщо майнер був обережним і потурбувався про зниження робочої напруги відеочипа, зниження продуктивності може бути непомітним. Однак багато майнерів не переймаються таким і змушують відеокарти працювати при підвищених температурах, що веде до деградації елементів відеокарти.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися