Відомий виробник смартфонів LG закриває мобільний бізнес – офіційно

У своєму пресрелізі LG повідомила, що такий крок дозволить їй сфокусуватися на інших перспективних галузях

Компанія LG Electronics офіційно повідомила, що закриває свій мобільний підрозділ. Рішення вже затверджено радою директорів компанії. Електронний гігант продовжить надавати програмну підтримку вже випущеним гаджетам, але точний термін залежатиме від регіону.

У своєму пресрелізі LG повідомила, що такий крок дозволить їй сфокусуватися на інших перспективних галузях, таких як компоненти для електромобілів, під’єднані гаджети, смарт-домівки, роботи, штучний інтелект. Також компанія інвестує зусилля в рішення для бізнесу, платформи та сервіси.

Смартфони LG продовжать продаватися. Уже випущені гаджети також отримуватимуть програмну підтримку певний час. Точна тривалість підтримки залежатиме від конкретного регіону.

Смартфонний бізнес LG уже багато років поспіль виявляється збитковим. Минулого року цей бренд відвантажив 23 млн смартфонів. Це майже вдесятеро менше, ніж конкурент із цієї ж країни – Samsung.

У LG хотіли спершу знайти покупця на свій мобільний підрозділ. Перемовини проводился з такими компаніями, як в’єтнамська Vingroup JSC та німецька Volkswagen AG.

Повне закриття мобільного бізнесу LG планується на 31 липня.