Неділя, 19 Травня, 2024

Vivo перевершила Samsung, показавши найпотужнішу зарядку в індустрії

Лише нещодавно Samsung оголосила про готовність найпотужнішої зарядки в індустрії з показником у 100 Вт. А днями її перевершила Vivo, презентувавши на виставці MWC Shanghai 2019 своє рішення Super FlashCharge потужністю 120 Вт. Сумісний з нею смартфон не показали, але його очікують найближчими днями.

З новим рішенням батарея на 4000 мА·год заряджатиметься лише 13 хвилин. До 50% поповнити заряд можна за 5 хвилин.

Щоб досягти таких показників, інженерам Vivo довелося збільшити струм до 6 ампер при напрузі 20 вольт. Як і інші швидкі зарядки, розробка працює лише із сумісним мережевим адаптером та смартфоном. Також інженери Vivo перемістили контролер заряджання Micro Controller Unit у мережевий адаптер. Так само зроблено у Warp Charge від OnePlus. Це має захистити телефон від перевантаження та перегріву при заряджанні.

Додатково у Vivio використали поліпшену систему захисту батареї Battery Management System (BMS), яка має балансувати її ємність та максимально зберегти ресурс.

Сьогодні найшвидшим доступним на ринку рішенням є Oppo SuperVOOC, яка забезпечувала 50 Вт потужності. Рішення на 100 Вт від Samsung є поки лише мікросхемами, яке необхідно втілити в готовому продукті. Потужність 100 Вт планується передавати струмом 5 ампер при напрузі 20 вольт. Таку ж потужність, струм та напругу має зарядне рішення від Xiaomi.

Тестування показують, що вже за 17 хвилин зарядка Xiaomi заряджає на 100%, тоді як найближчий конкурент від Oppo поповнив заряд акумулятора лише на 65%. Це враховуючи, що Xiaomi Super Charge Turbo заряджала акумулятор ємністю 4000 мА·год, а Oppo SuperVOOC – батарею на 3700 мА·год. Для дозаряджання до 92% ця технологія потребує 30 хвилин. Для порівняння, рішення на 55 Вт Huawei Super Charge для смартфона Mate X потребує 35 хвилин на повну зарядку. Поточні девайси Xiaomi здатні приймати енергію на рівні 27 Вт. При цьому навіть її свіжі флагмани комплектуються зарядним пристроєм на 18 Вт.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися