Вівторок, 16 Липня, 2024

Vodafone не зменшуватиме мегабайти після зимової акції

«Зимова акція» з привабливими умовами тарифів закінчиться вже за кілька днів – 28 лютого. Вона надавала збільшені обсяги послуг – вдвічі більше гігабайтів і хвилин без збільшення щомісячної плати. Оператор залишив ці обсяги послуг діяти і після завершення акції.

Не повертати старі умови тарифів оператора спонукали самі користувачі, які активно споживали мегабайти та хвилини. Більшість клієнтів, які скористалися акцією, вийшли за рамки своїх звичних обсягів споживання мобільних послуг. У середньому вони тепер використовують на 80% більше мобільного інтернету, кількість дзвінків на інші мережі в цих тарифах зросла на 70%. Саме тому компанія прийняла рішення після закінчення акції залишити без змін збільшені у 2 рази обсяги послуг. При цьому вартість удвічі більших обсягів послуг відрізняється від попередніх тарифів лише на 10-20%.

Після закінчення акції для абонентів також буде діяти знижений тариф для дзвінків по Україні – 25 копійок за хвилину в усіх тарифах. Абоненти тарифу Vodafone L з 1 березня отримають ще більше хвилин для дзвінків по Україні – 300 хвилин на місяць, у рамках зимової акції абоненти щомісяця отримували 225 хвилин.

Абоненти, яким не потрібен збільшений обсяг мобільного інтернету або хвилин на інші мережі, можуть змінити тариф на дешевший, з меншим обсягом послуг. Наприклад, оновлені лінійки тарифів Vodafone Red і Light пропонують тарифи вартістю від 20 до 180 грн з різним обсягом послуг.

Оновлені тарифи Vodafone набудуть чинності з 1 березня 2017 року.

 

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися