П’ятниця, 14 Червня, 2024

Смартфони прослідкують за одужанням м’язів

Хворі на дистрофію – послаблення м’язів тіла – скоро зможуть точно знати, наскільки ефективно їм допомагають призначені ліки. У цьому їм допоможуть власні смартфони та розроблений ученими Національної лабораторії у Вашингтоні для них аксесуар.

Дистрофія є досить поширеним захворюванням, що вражає одного з 3500 новонароджених, м’язи яких не відновлюються та з часом руйнуються. Для сповільнення цього процесу лікарі часто призначають гормони, проте вони мають суттєві побічні ефекти, і конче необхідно знати ефективність призначеного препарату. Новий аксесуар дозволяє стежити за м’язами тіла за допомогою ультразвукових хвиль.

З ними можна розпізнавати здорові, пошкоджені та м’язи після одужання, які для користувача будуть подані у вигляді відсотків на екрані смартфона. Повільне зростання кількості нездорових м’язових волокон говорить про ефективність лікування. Завдяки цьому лікарі знатимуть, що не потрібно збільшувати дозу гормонів або навіть можна її зменшити.

Дослідження ефективності нового аксесуару проводилися на лабораторних мишах, і зараз вчені займаються його клінічними випробуваннями на людях. Вони кажуть, що після їхнього успішного завершення пацієнти з дистрофією отримають безпечний та дешевий спосіб контролювати своє здоров’я.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися