Понеділок, 20 Травня, 2024

Vodafone підготував мережу до масштабного музичного фестивалю Atlas Weekend

Цієї середи в Києві стартує одна з наймасштабніших музичних подій року – Atlas Weekend. Протягом 5 днів фестиваль збере 200 артистів і близько 100 тисяч глядачів. Щоб вони спілкувалися без проблем, Vodafone у 30 разів збільшить ємність мережі на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ).

Atlas Weekend

Інженери компанії розширили ємність 3G- і 2G-мережі в цьому районі завдяки використанню пересувних базових станцій з 5-променевими Multi-Beam антенами. Вони також оптимізували роботу всіх прилеглих базових станцій, змінивши параметри мережі для роботи в режимі масових заходів.

Vodafone уже випробував роботу такого обладнання під час київського напівмарафону, а також у дні Євробачення. Його застосування показало відмінні результати – на київському напівмарафоні вболівальники та спортсмени активно користувалися інтернетом, ділилися фото та відеороликами в соціальних мережах, робили прямі відеотрансляції, при цьому сумарний трафік за півдня досяг 64 ГБ. Під час Євробачення абоненти використали 5 ТБ 3G-інтернету в місцях проведення конкурсу, що дорівнює приблизно 24 діб безперервного перегляду Youtube.

Multi-Beam антена розроблена спеціально для забезпечення достатньої ємності мережі на масових заходах. Усередині такої антени знаходяться 5 антен, кожна з яких має свій вузькоспрямований промінь і обслуговує окрему групу абонентів. Такі антени забезпечують у 5 разів більшу ємність мережі порівняно зі звичайними антенами. Одна антена може обслуговувати до 600 абонентів одночасно і забезпечувати при цьому високі швидкості інтернету.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися