Уперше у світі електромережу стабілізують гігантською літій-іонною батареєю

Досі батареї використовувалися для частотних послуг і поглинання надлишкової енергії з метою короткочасного посилення можливостей енергопостачання.

Акумулятор від Neoen Australia вперше у світі надасть послугу стабілізації електромережі. Ця французька фірма повідомила, що отримала схвалення для своєї великої батареї в Південній Австралії. Це перша у світі система зберігання енергії в батареях для заміни генераторів на викопному паливі.

Батарея Hornsdale Power Reserve від Neoen потужністю 150 МВт використовує акумулятори Tesla Megapack. Вона також використовуватиме режим віртуальної електростанції Tesla для надання інерційних послуг. Досі енергосистему стабілізували вугільні та газові електростанції.

Інерція є ключовою для стабільності мереж, і її стало складніше підтримувати зі збільшенням кількості «зеленої» енергетики. Південна Австралія є штатом, який найбільше залежить від енергії вітру та сонця.

Досі батареї використовувалися для частотних послуг і поглинання надлишкової енергії з метою короткочасного посилення можливостей енергопостачання.

Голова Neoen Ксав’є Барбаро сказав, що розширення спектру послуг, які може запропонувати великий акумулятор, створило додаткові цінності для акумуляторів.

Австралійське агентство з відновлюваних джерел енергії (ARENA), яке допомогло профінансувати випробування системи протягом останніх двох років, заявило, що проект був першим у демонстрації повних технічних можливостей акумуляторів із передовою інверторною технологією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я