Вівторок, 18 Червня, 2024

«Манчестер Сіті» створює «розумний» шарф для футбольних фанатів

Футбольний клуб «Манчестер Сіті» хоче відстежувати фізіологічні реакції вболівальників на ігри. Клуб співпрацює з Cisco, щоб створити смарт-шарф із вбудованим біосенсором. Це має дати інформацію про емоції фанатів під час ігор.

Connected Scarf має пристрій EmotiBit, який фактично сидить на шиї вболівальника. Він включає датчик PPG, акселерометр, датчик температури та датчик електрошкірної активності (EDA).

Усе це типові датчики, які можна знайти у фітнес-трекері, а датчик EDA був одним із основних доповнень до Fitbit Sense. Він працює, вимірюючи незначні зміни поту на шкірі, щоб визначити рівень стресу, що, у свою чергу, може допомогти відстежити емоційний стан.

По суті, «Манчестер Сіті» сподівається отримати кількісні дані про рухи своїх уболівальників, частоту серцевих скорочень та емоційну реакцію на матч.

Шарф може бути водночас кумедним і трохи смішним, але це цілком відповідний курс, враховуючи останні тенденції в спортивних технологіях. В офіційній лінії клубу сказано, що він покликаний «сформувати більш підібраний, персоналізований досвід у майбутньому» та «служити дослідженням спільної пристрасті».

Наразі шарф є частиною обмеженої пілотної програми, де вибрані шанувальники були обрані для носіння шарфа. Як повідомляє Reuters, шарф також буде розданий деяким уболівальникам ФК «Нью-Йорк Сіті» – дочірньої команди клубу. Клуб каже, що з наступного сезону він стане доступним для вболівальників «Манчестер Сіті» по всьому світу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися