Вівторок, 16 Липня, 2024

Ви задумувалися про заробіток блогерством на YouTube? YouTube зробив це значно простішим

YouTube знижує бар’єр для участі в програмі монетизації. Уже не потрібен канал-мільйонник для заробітку на рекламі. За новими умовами отримувати гроші зможуть майже повні новачки.

Раніше, щоб приєднатися до Партнерської програми YouTube (YPP) та отримувати гроші за показ реклами YouTube у ваших відео, потрібно було мати досить розкручений канал. Умови були такими:

  • наявність не менше 1000 підписників;
  • і або 4000 годин перегляду за минулий рік, або 10 мільйонів переглядів Shorts за останні 90 днів.

Нові умови для участі в партнерській програмі стали значно доступнішими:

  • наявність 500 підписників;
  • 3 публічні завантаження за останні 90 днів;
  • і або 3000 годин перегляду за минулий рік, або 3 мільйони переглядів коротких відео за останні 90 днів.

Якщо автори досягають цього нового порогу, вони можуть подати заявку на участь у Партнерській програмі YPP і отримати доступ до інструментів прямих донатів від глядачів, таких як Суперподяка, Суперчат і Супер-наклейки. Також вони отримують можливість рекламувати власні сувеніри за допомогою YouTube Shopping.

YouTube уже застосовує ці нові критерії для блогерів в США, Великобританії, Канаді, Тайвані та Південній Кореї. Пізніше вони стануть доступними для інших країн, де доступна YPP.

Цей відеохостинг, що належить Google, зосередився на впровадженні нових інструментів монетизації для авторів коротких роликів Shorts. У лютому YouTube також почав ділитися доходами від реклами Shorts із авторами. Під час звіту про прибутки за 4 квартал 2022 року компанія повідомила, що Shorts перевищили 50 мільярдів щоденних переглядів. Головний конкурент – Meta (Facebook) – у жовтні минулого року повідомила, що її аналог Reels має 140 мільярдів щоденних переглядів в Instagram і Facebook.

Минулого року YouTube також анонсував Creator Music – інструмент, за допомогою якого артисти можуть заробляти гроші в обмін на використання їхньої музики у відео.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися