Четвер, 30 Травня, 2024

Вимикач Wi-Fi у шторці в Android та iPhone не вимикає його повністю

Вимкнення Wi-Fi телефона насправді не вимикає Wi-Fi. Можливо, ваш телефон усе ще використовує служби Wi-Fi у фоновому режимі.

Телефони Android все одно використовуватимуть сканування Wi-Fi для точніших служб визначення місцезнаходження, навіть якщо Wi-Fi телефону вимкнено. Це означає, що коли Wi-Fi вимкнено, ваш телефон постійно надсилає запити на Wi-Fi.

Але вимкнення цієї функції може додати додатковий рівень конфіденційності, оскільки ви можете не захотіти, щоб ваші програми мали дані про ваше точне місцезнаходження. Повністю вимкнувши Wi-Fi, ви також можете зберегти заряд акумулятора телефону.

Користувачі Android, які хочуть вимкнути цю функцію, можуть перейти до «Служб локації» в налаштуваннях телефону та вимкнути сканування Wi-Fi.

Подібно до пристроїв Android, вимкнення Wi-Fi зі спадного меню Центру керування на iPhone не призведе до повного вимкнення Wi-Fi телефону. Як і на пристроях Android, iPhone все ще може використовувати служби Wi-Fi для отримання даних про місцезнаходження, а інші служби, що залежать від Wi-Fi, як-от AirPlay і AirDrop, продовжуватимуть працювати.

Щоб повністю вимкнути Wi-Fi, користувачі iPhone можуть зайти в програму налаштувань і вимкнути Wi-Fi звідти, а не використовувати Центр керування.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися