Wi-Fi тестують для автономного стикування космічних кораблів

Завдання – продемонструвати технічну можливість бездротового пересилання відео між космічною станцією та іншим кораблем, який відвідує її

Японське космічне агентство відправило на Міжнародну космічну станцію незвичний вантаж. Це робот, який здатний виконувати автономну орієнтацію корабля при стикуванні зі станцією. Контролювати стикування планується візуально, а відеопотік з камер будуть транслювати по Wi-Fi.

Обладнання для космічного Wi-Fi називається HTV Wireless LAN Demonstration (WLD). Його завдання – продемонструвати технічну можливість бездротового пересилання відео між космічною станцією та іншим кораблем, який відвідує її.

Робот H-II оснащений антеною WLAN та камерою. Він у реальному часі передаватиме картинку на ноутбук, який розміщений на космічній станції.

У NASA кажуть, що автономна технологія стикування є важливою для майбутніх космічних місій на Місяць та Марс. Ці місії не зможуть покладатися на людей так, як це відбувається на близькій навколоземній орбіті. Для роботи таких автономних систем необхідний надійний відеомоніторинг.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я