Windows 10 має проблеми з ігровим режимом, але Microsoft поки не знайшла всіх причин

Восени вийде наступна версія Windows – під назвою Windows 10 Fall Creators Update

У мажорному апдейті Windows 10 Creators Update, який вийшов навесні 2017 року, з’явився новий ігровий режим. Його суть у тому, що під час запуску гри система намагається виділити для неї якомога більше ресурсів. Це повинно підвищити плавність роботи гри, що особливо важливо для бюджетних ПК, які мають обмежені обчислювальні потужності.

Windows 10

Після виходу оновлення Creators Update користувачі почали скаржитися. Вони помітили, що ігровий режим не працює, як обіцялося. Наприклад, обрахунок зображення під час його активації відбувався повільніше, ніж без нього. Тобто кількість кадрів на секунду не підвищувалася, а, навпаки, падала.

Подібна поведінка проявлялася не кожного разу, тому Microsoft тривалий час не коментувала проблему. Лише через півроку після випуску Creators Update компанія офіційно визнала наявність дефекту. Компанія стверджує, що вона виявила кілька можливих причин проблеми і вже виправила одну з них. Виправлення вже доступно лише в збірці Windows Insider. Коли Microsoft вирішить цю проблему повністю, поки невідомо.

Восени вийде наступна версія Windows – під назвою Windows 10 Fall Creators Update. Окрім багатьох дрібних змін вона запропонує чотири ключових нововведення. Timeline – нова функція, що доповнює меню Task View. Вона являє собою список додатків, які використовувалися раніше на цьому або інших пристроях. Однією з основних можливостей Timeline є режим Pick Up Where You Left Off, який дозволяє продовжити роботу чи пошук інформації в інтернеті з того місця, де її перервали. Причому зробити це можна буде не тільки на ПК під управлінням Windows 10, але й на апараті з iOS або Android, якщо на нього встановлено голосовий асистент Cortana.

Другою функцією буде новий хмарний буфер обміну (Cloud Clipboard). Збережені в ньому дані будуть доступні на Windows, iOS та Android-пристроях. Копіювати що-небудь можна буде на ПК, а вставити вже на смартфоні.

Четвертим суттєвим нововведенням Windows 10 Fall Creators Update буде OneDrive Files On-Demand. Суть технології полягає в тому, що користувач зможе завантажувати з хмарного сховища тільки потрібні йому файли. Зараз OneDrive синхронізує повний вміст на всіх пристроях, займаючи на них зайвий дисковий простір. Визначити, чи зберігається файл тільки в хмарі або його копія є на локальному диску, можна буде за видом іконки.