Неділя, 26 Травня, 2024

Adobe працює над «фотошопом» для аудіо

Вам хочеться, аби вас з днем народження особисто привітав, наприклад, президент країни? Уже скоро це може стати звичною реальністю завдяки новій програмі від Adobe. Компанія створює продукт, який вона сама називає «фотошопом» для аудіо. Кодова назва новинки – Project VoCo.

tsls6ueafespdw89jdazuk

Ідея нового проекту в тому, щоб аудіоредактори могли робити те ж саме, що сьогодні можуть робити фоторедактори. А саме – додавати елементи, яких немає на зображенні. Project VoCo, дозволяє, наприклад, додати до аудіозапису чиєїсь промови слова, яких в оригіналі не було. Програма самостійно розумітиме особливості голосу та зможе його відтворювати. Головне, щоб їй для навчання вистачило матеріалу: потрібно не менше 20 хвилин аудіозапису.

Один з програмістів Adobe Жиу Жи, який презентував новинку на конференції Adobe MAX, продемонстрував роботу Project VoCo. Він додав слова у речення, яке записали на презентації. За словами глядачів, відтворення було майже ідеальним.

«З технологією Project VoCo можна просто надрукувати слово чи слова, які треба вставити в аудіозапис, – кажуть у Adobe. – Алгоритм зробить решту, і результат звучатиме так, ніби доповідач сам сказав ці слова».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися