Windows 10 пом’якшить примусовість оновлень та дасть більше свободи

Деякі експерти припускають, що до цього призвели збої нещодавніх великих оновлень

Запроваджена з випуском Windows 10 політика примусових оновлень стане м’якше уже цієї весни. Microsoft готує нову версію ОС, в якій дасть користувачам більше свободи зі встановлення апдейтів. Деякі експерти припускають, що до цього призвели збої нещодавніх великих оновлень, які видаляли файли користувачів та приносили низку інших проблем. Компанія навіть відклала випуск весняної версії Windows, щоб провести його якісніше тестування.

Політика апдейтів Microsoft охоплює випуск регулярних патчів безпеки та глюків ОС. Окрім цього, компанія двічі на рік випускає мажорні версії Windows, які можна вважати новими випусками ОС. Ці мажорні релізи примусово встановлювалися, як тільки вони ставали доступними.

У версії Windows 10 за травень 2019 року система інформуватиме користувача про доступність нової ОС. Однак вона не буде автоматично завантажувати цей апдейт, а чекатиме на рішення юзера.

Однак залишитися на якійсь одній версії Windows 10 та ігнорувати інші мажорні релізи не вдасться. ОС автоматично оновить себе до сучасної версії, коли закінчуватиметься термін її підтримки.

Для невеликих патчів безпеки та глюків можна буде відкласти встановлення на тиждень. Але уникати таким чином інсталяції патчів також не вдасться – після п’яти тижнів відмов система автоматично їх встановить.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я